Stavební práce

Provádíme přípravné a dokončovací stavební práce, jako drobné zednické a hlavně dokončovací zednické práce, instalace sádrokartonových příček a stropů, které jsou podstatnou součástí každé stavby. Nabízíme ale i jiné stavební práce.

Stropy a zdi

Potřebujete rozdělit velký prostor, vytvořit optickou bariéru nebo naopak prostor vytvořit? Pro rozdělení prostoru není třeba využívat čistě jen cihly nebo podobné stavební prvky. Velmi funkčním, rychlým a ekonomickým řešením je zhotovení sádrokartonové příčky. Ze sádrokartonu vyrobíme i stropní podhledy, které sníží výšku místností a tím pomohou k lepší cirkulaci tepla. Lze do nich instalovat vestavěné osvětlení, klimatizaci či inženýrské rozvody. V případě potřeby prostor oproti původnímu otevřít, nabízíme i bourací práce.

Omítky a tapety

Manuálně aplikujeme vnější i vnitřní omítky. Opravíme zdi po elektrikářích a instalatérech. Bílé, sametově hladké a rovné omítky na dotek, prospívající i vašemu zdraví. Kvalitní  zpracování sádrové omítky, je ideálním řešením i pro Vás, kterým záleží na kvalitě. Pro ještě lepší vzhled Vaších zdí jsme Vám k dispozici i s tapetováním.

Okna

Při rekonstrukci nebo stavbě domu provádíte řadu rozhodnutí, tou možná nejdůležitější, je otázka nových oken. Nejde však jen o materiál, velikost, počet příček nebo kvalitu rámu či zasklení oken. V případě, že chcete bydlet zdravě, pohodlně a kvalitně, správná montáž oken je tím klíčovým faktorem, kterým se je třeba zabývat.

Naše firma Vám stávající okna seřídí, vymění či zcela nainstaluje nová.

V případě zájmu nainstaluje:

  • Rolety
  • Žaluzie
  • Protisluneční fólie
  • Vnitřní parapety

Dveře

Také dveře dokáží být důležitým dekorativním prvkem ve vašem domově. Ať už jde o velikost či lokaci, není nic, s čím bychom si neporadili. Instalujeme obložkové dveře. Dle výběru a přání klienta dveře nasadíme i na jiné než původní místo. Zeď vybouráme a původní zase zazdíme. V případě potřeby větších či menších dveří do menšího/většího prostoru zeď upravíme potřebám dveří. Servisní práce na dveřích jsou samozřejmostí

Podlahy

Profesionalita a zvládnutí pokládání podlahové krytiny jako jsou koberce či linolea je naše krédum.

Střechy

Díky vývěsných systémů očistíme Vaše okapy a střechu (horkou párou/ pískem) a v případě drobných nálezů i opravíme pro lepší vitalitu střechy. Provádíme také kontroly komínů a při dohledání problému, komín zrekonstruujeme tak, aby byl bezpečný jak pro Vás tak pro Vaše okolí.